· Завдяки революційній технології Dynamic FullPower (Динамічна повна потужність) вихідна потужність ідентична як в однофазних, так і в трифазних генераторах, на відміну від стандартних трифазних генераторів, які видають лише 1/3 потужності в однофазному режимі.
· Full Power забезпечує однакову потужність за допомогою зручного селектора або в однофазному, або в трифазному режимі: два генератори в одному.
· Двигун - 4-тактний, 1-циліндровий бензиновий.
· AVR – електронна система автоматичної стабілізації напруги.
· 100% мідна обмотка генератора забезпечує довговічність і надійність.
· Посилена антикорозійна колісна рама для зручного пересування.
· Оснащений розеткою Schuko16А (5 контактів) на трифазному, плюс розеткою 50А на однофазному, індикатором перевантаження, індикатором низького рівня масла, аналоговим вольтметром, розеткою 12В.
· Відмінне співвідношення ціна/ якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 1.25 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вес | 88 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электрический |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 98 000 ₴
