· Двигун 168F-3 - 4-тактний, 1-циліндровий бензиновий (ліцензія Honda).
· AVR – електронна система автоматичної стабілізації напруги.
· Захист від перевантаження.
· Датчик рівня мастила.
· Відкрита конструкція на міцній рамі оснащена транспортними колесами для кращої мобільності пристрою.
· Відмінне співвідношення ціна/ якість.
· Гарантія – 1 рік, виробництво Південна Корея.
Максимальна однофазна потужність - 2,8 кВт
Номінальна однофазна потужність - 2,5 кВт
Режим запуску - Електричний пуск (ключ)
Оснащення - 2*16 А
Напруга/частота - 230 В – 50 Гц
Ємність баку/тип палива - 15 л / Бензин
Розетка 12 В - так
Автономність 50% навантаження - 12 годин
Рівень шуму на 7м - 65 дБ
Потужність двигуна (3600 об/год) - 6,5 к.с.
Робочий об’єм двигуна - 200 см 3
Максимальна витрата палива - 1.25 л / годину
Модель генератора - Hengtal (2,8 кВА)
Розміри (Д*Ш*В) - 60х43х43 см
Вага нетто/брутто - 43 /46 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VINCO |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 16 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вес | 46 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электрический |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 25 000 ₴
